Про компанію

Компанія ТОВ "Промфактор", заснована в 1998 році. Розташовано підприємство в географічному і промисловому центрі України, що сприятливо позначається на зручності і комфорті комерційної і технічної взаємодії між нами і нашими партнерами.

Спеціалізуються компанія на випуску низьковольтного електротехнічного устаткування.

Уся вироблювана продукція сертифікована Держстандартом України, має високі технічні характеристики і сучасний індивідуальний дизайн. За допомогою застосування передових технологій і імпортного устаткування досягнуто висока якість і надійність продукції, що випускається нами, не поступається аналогам ведучих світових виробників.

Продукція торгової марки "Промфактор" користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни і реалізується на території України через широко розгалужену дилерську мережу.

Споживачами нашого низьковольтного електромонтажного устаткування нині є такі гіганти гірничо-металургійного комплексу як ВАТ "Миттал Стил Кривий ріг, ВАТ "ДМЗ ім. Петрівського", ВАТ "Запоріжсталь", ВАТ "СевГОК", ВАТ "ЦГОК", ВАТ "ЮГОК", ВАТ "ИнГОК", ВАТ "КЖРК" і багато інших підприємств країни. Інженери і фахівці компаній постійно працюють над удосконаленням якості продукції, що випускається. Компанія "Промфактор" в 2005-2006 роках ставала лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості "100 кращих товарiв України". Впродовж 2006 року наші підприємства проходили сертифікацію на систему управління якістю і в грудні 2006 року група компаній "Промфактор" отримала сертифікати на систему управління якістю, що відповідають вимогам ДСТУ ISO 9001-2001.

Керівництво компаній "Промфактор" і її співробітники прагнуть до чіткого і оперативного виконання планів по розширенню виробництва і забезпеченню постачань продукції, що випускається, прислухаються до побажань наших покупців і роблять усі для створення доброзичливих, дружніх і партнерських стосунків з усіма споживачами нашого електротехнічного устаткування.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці, керівництво і колектив ТОВ "Промфактор". 
 

Контакти

ООО Промфактор
(основний офіс)

50086, Україна, Дніпропетровська, Кривой Рог, ул.Леонида Бородича, 7Г, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create